Friday, 22 January , 2021
امروز : جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹
شناسه خبر : 20605
  پرینتخانه » جشنواره ها, سینمای ایران, ویژه تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۹ | 63 بازدید |

اعلام آثار مستند و داستانی جشنواره «عمار»

سینما جریان | دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»، اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه «مستند» و «داستانی» را اعلام کرد.
اعلام آثار مستند و داستانی جشنواره «عمار»

دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» پس از بررسی‌ آثار رسیده به این دوره جشنواره، اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه «مستند» و «داستانی» را اعلام کرد.

برگزیدگان این بخش‌ها در ایام برگزاری جشنواره، به ترتیبی که توسط دبیرخانه جشنواره تعیین می‌شود، معرفی خواهند شد.

داستانی کوتاه

اتاق کار– امیر غلامعلی/ ازدواج به وقت کرونا– یوسف سبحانی/ اژدها لازم می شود– سامان غنائمی/ بانی– میلاد محمدی/ پرستار– حسین دارابی/ پیشکش– محمود معارفی/ تاول– محمد اسفندیاری/ تعقیب– حسین دارابی/ تکفیری– مجتبی راوش/ جای خالی– علی ملاقلی پور/ جای خالی– نسیم اسدپور/ جبران می کنم– جمال احمدی/ چشم هایی به انتخاب– علیرضا موسی زاده و معین ناجی/ حاج خانوم– امین اشرفی/ حالا که خانوم شدی– امیر غلامعلی/ خیابان بازی– محمد علیزاده/ روی ماه مادرم– محمد اسفندیاری/ ریسه نامه– علی رحیمی/ زهرا خانم– میلاد قربانی/ سوپرایز– زین العابدین تقی پور/ شادباش– محمود معارفی/ فضا بازی– یوسف سبحانی/ قطار مغناطیسی– سیدمهدی کرباسی/ کوچه سرو– محمدرضا پاینده مهر/ لامپ– رامین ترنج/ ماسک– امیر داسارگر/ مامور– محمدحسین امانی/ ماهی پرنده– محمدمهدی خالقی/ مدیرعامل– رضا کشاورز/ مسیر– محمدامین مداح الحسینی/ مهرمهدوی– کاظم دانشی/ مینی بوس– ابوذر حیدری/ نیمه شب– سجاد اسدی/ وال– سید مهدی میرغیاثی/ وی آی پی– رضا رنجبر توکلی/ هیئت همراه– رضا کشاورز.

داستانی بلند و نیمه بلند

آمرلی– امیر بشیری و سجاد انتظاری/ پیله و پروانه– محمد صالحی نژاد/ دختر الهام– دانش اقباشاوی/ دیپورت– امیرسجاد حسینی/ سخت شیرین– سید مهدی میرغیاثی/ سوز گلاویژ– یاسمن نصرتی/ سوها– محمد باقری نیکو/ سه سپیده– رحیم طوفان/ کوچه صفا– علی گائینی/ کودک و قزاق– مهرداد محب علیزاده/ مندیر بارون– علیرضا اسیوند.

مستند جنگ نرم

ابر قهرمان و فراتر از آن– محمدحسن یادگاری/ اصغر آقا آکتور سینما– محسن نقی زاده/ افتر کرونا– محمدهادی نعمتی/ آرمون– فاطمه توسلی نژاد/ آزادمرد– خانه طلاب جوان قم/ آقای قصه گو– محمد مهدی خالقی/ برگی از درخت ادب– مهدی الیاسی گهرویی/ بلاگردون– حسین علی مددی/ پرچم های مجازی– حسن جعفری/ تروکاژ– محمدهادی نعمتی/ توحیدی ها– امیر اسرافیلی/ خاندان– محسن نخعی راد/ خانه ای زیر باران– محمدرضا خدنگی/ سوتک– محمد مهدی خالقی/ سونامی بی پدری– محمد خوشدل فر/ فصل بی‌پایان– سعید کریمی/ کشکو– احمد احمدپور/ ماح– سید عباس طهماسبی/ مدرسه برکت– حمید حیدری/ منجی– علیرضا زینلیان/ همپای جهادی ها– محسن مقصودی/ هوشمندی– محمدمهدی فکریان/ یکی از ما (متولدین دره پنج شیر)– یونس راشدی.

حافظه ملی (تاریخ سیاسی)

۱۹۱۹ (نوزده نوزده)– مهدی صلواتچی/ استان چهاردهم– محسن کریمیان/ او یک معلم بود– سید مصطفی موسوی تبار/ تمدن بزرگ– میثم پوررشیدی/ داستان یک جدایی– محمد شکیبا نیا و احمد شفیعی/ در برابر طوفان۳– مهدی نقویان/ در لباس سربازی– مهدی نقویان/ دوم شخص– ایمان احمدی/ راه سوم– حامد پویان/ ساکن خانه قدیمی– محمدعلی یزدان پرست/ سخنران مشهور– سید سینا عودی/ سرو قامت– سعید قنبرزاده محبوب/ قمار– سید محمد مهدی دزفولی/ کلاشینکف های آمریکایی– داوود مرادیان/ کمیته– عبدالحسین بدرلو/ مهران تا مهران– محمد زارع/ هبوط– ایمان گودرزی/ یک ملت– علی فراهانی صدر.

مستند تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس

استوار گنجی– سید عباس شفیعی/ پیشمرگان عرب– سمیه ذاکری خطیر/ تفنگچی های پاوه– مهدی لارویی/ جنایت فراموش شده– پناه بر خدا رضایی/ خاک مشترک– حامد پویان/ در یک نگاه– مهدی فارسی/ دستمال سرخ ها– حنظله تاج الدینی/ رویای آشفته– سید احسان اصغرزاده و سیداحسان نیکبخت/ صفر و بی نهایت– مهدی ضحاکی فاتح/ فرزند تاریخ– محمدالیاس قنبری/ فصل شیدایی– احمد احمدپور/ گردان تک نفره– داریوش یاری/ هنوز دز از شهر من عبور می کند– امین قدمی

مستند نهضت جهانی مستضعفین

آتش و فرمانده– محمد مهدی بهرامی نژاد/ تایتانیک– مهدی نقویان/ تک چرخ تا پل ژاپنی– مسعود حیدری/ تولد یک تراژدی– حجت الله عدالت پناه/ چرا سوریه؟– وحید فراهانی/ داغ قره‌ باغ– سینا حسین پور اصل/ سایه های روشن– حسین نشاطی/ سوریه‌؛ پرونده یک بحران بزرگ– سیاوش سرمدی/ عاشقی– محمد صادق بکتاشیان/ فالکن– سید محمدمهدی پوریزدان پرست/ قائدالحشد– مهدی لارویی/ کراس– احمد رحمانیان/ معراج از رم– مصطفی رضوانی/ مکتب سلیمانی در روستای قنات ملک– محسن غلامزاده مهرآبادی/ نجات آمرلی– حامد هادیان/ هم وتن– محسن اردستانی رستمی/ یک شهر زینب– روح الله رفیعی

مستند ملت قهرمان

اگلانتین– سمیه ذاکری خطیر/ اوخشاما– عدالت فرزانه/ ایران وطن من– جواد یقموری/ آلوسان– محسن اسلام زاده/ بن بست شکن– علی سرو/ بوم و امید– محمدرضا گودرزی مهر/ حاج رحمانقلی حسنی– علیرضا نوروزی خراسانی/ در انتظار بهار– مهدی احمدی/ روایت جهاد– میلاد امینی موحد/ قسم حقیقی– احمدرضا نصری/ قهرمان– مهرداد شعبانی نیا/ کدخدای باخدا– جواد شکاری/ کلانتر– محمدرضا میراضی/ کیان ایران– احمد اخباری/ مردم بالادست– سعید امینی مهر/ مصی– وحید کاظمی و پیام ابراهیم پور/ وقتی مهربانی همه گیر می شود– علیرضا باغشنی/ همه فرزندان من– مهدی رسول پور هدایتی/ یکی از ما (یاران او)– یونس راشدی/ یکی از ما (سایه نشین ها)– زهرا شفیعی.

مستند پایش و پالایش اجتماعی

این هشدار را جدی بگیرید– سید مرتضی سیدی نژاد/ بی‌تربیت– سیدحسین امام جمعه/ پشت شیشه– صابرالله دادیان/ خانه‌ای در تاریکی– حمید علیداد/ دور افتاده– صابرالله دادیان/ دیوانگی– صدرا علی بک/ سد در سد– محمد جواد رئیسی/ سقف های معلق– محمد نجفی/ طغیان– ناصر نادری/ عنصر نامطلوب– محمد امین مهدی نژاد/ قزل قیه (سنگ طلا)– سیامک مختاری/ متری شیش و نیم– داوود مبصری/ مغزهای کوچک یخ زده– محمد مختوای/ مهاجران– سهیلا پورمحمدی/ نسخه– حمید علیداد/ نفس خوار– محمد محمدی سرشت و علی سلمانی/ هیچ و پول– محمد مهدی خرمی.

مستند رویای ایرانی

پیشگامان– روح الله رحیمی/ در سنگر دانش– محسن مقصودی/ دست های سخنگو– محمد صادق علی پور/ مید این میبد– مهدی کارگر شورکی/ یک چیز بی خاصیت– امین یگانه

مستند جنگ اقتصادی

اجه– ماریه ماوتی/ از میان کوچه ها (قسمت: موسوی)– ایمان گودرزی/ اقتصادی برای مقاومت– ایمان گودرزی/ اوگاندا یاقوت سبز– محسن مقصودی/ آنه خدیجه– مهدی ناظریان/ برند– علی مومنی/پیچ و خم– محمد حجت احمدی زر/ حاج مهین– مریم طالبی انارکی/ خیالتان نفت– محمدهادی نعمتی/ داروغه– محمدرضا گلرومفرد/ درختان ایستاده می مانند– یزدان کیانی/ دیار من دورجین– حسن ساجدی/ رویای آمریکایی– حمیدرضا حیدری و محمدرضا زمانی/ سید جواد– محمدرضا دهستانی/ کشور کوچک من– علیرضا باغشنی/ مهندس ولی– علیرضا باغشنی/ نقش زندگی– زهرا ایران نژاد/ نقش زیگلر– محمد طالبی/ هزارتوی پیشرفت (قسمت: بخت آزمایی در سرزمین کودتا)– محسن اسلام زاده.

بخش رقابتی «قاب اول»

در این دوره از جشنواره، آثار متنوع و متعددی از فیلمسازان تازه‌نفس جوان و نوجوان نیز در بخش‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌ بودند که با تشخیص هیات انتخاب، منتخبی از آنها در بخش «قاب اول» حضور پیدا می‌کنند.

داستانی کوتاه

دربست– بهرام لطفی/ دزد بازی– متین پاکزادبنام/ الردالقاسم– محمدامین عامری فلیحی/ ضیافت– امین جمالی/ گدا و توکل– سیدمحمدجواد جوادی/ لیاخوف– امیرعلی مروج.

داستانی نیمه بلند و بلند

فریب– ایمان قنبری/ گُوَر (گوساله)– ایمان قنبری.

مستند جنگ نرم

بلاگردان– ایمان ایزی/ پای پیاده– هادی زهره کاشانی/ عروسک ها بر آب می میرند– فائزه کریمی/ نذر فرهنگی– سعید صیادی.

تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس

شهید غدیر– محمد جواد شریفی

مستند ملت قهرمان

از گوشت تا استخوان– حسین حیدرزاده/ اولین خط– مهدی دشتبان زاده آرانی/ حس هفتم– طهورا کیمیائی/ خط مقدم – ابوالفضل مرادی/ کفن جیب ندارد– ریحانه کشتکاران.

مستند پایش و پالایش اجتماعی

جوجه اردک زشت– محمدطه ناطقی/ چیزی شبیه معاش– صابر چهری

افتتاحیه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا، یازدهم دی ماه و به صورت تلویزیونی صورت می‌گیرد.

همچنین آثار منتخب جشنواره نیز از روز پنجشنبه یازدهم دی به صورت مجازی و از طریق سایت عماریار Ammaryar.ir اکران می‌شوند.

| منبع خبر : روابط عمومی جشنواره
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت سینما جریان در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.