Sunday, 28 February , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹
شناسه خبر : 20991
  پرینتخانه » جشنواره ها, سینمای ایران, ویژه تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸ | 121 بازدید |

اعلام نامزدهای مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

سینما جریان | نامزدهای سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سید صادق موسوی در آستانه برگزاری اختتامیه این رویداد سینمایی اعلام شد.
اعلام نامزدهای مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اسامی نامزدها دریافت جایزه این رویداد سینمایی به شرح زیر اعلام می شود:

*بهترین فیلم با مضمون هویت ملی و افزایش سرمایه های اجتماعی:
– امیر مهران برای فیلم «نهنگ سفید»
– علیرضا کاویان راد برای فیلم «من ایرانی ام»
– عمار خطی برای فیلم «سکوت»
– محسن ظریفی پور برای فیلم «لالایی های ابوحمیظه»

* دیپلم افتخار بهترین نوآوری و خلاقیت در ویژگی‌های بازیگری، موسیقی، عنوان بندی، جلوه‌های ویژه، طراحی صحنه و لباس و…:
– فردین انصاری برای طراحی صحنه و لباس فیلم «فشن»
– نیلوفر محبی برای موسیقی فیلم «تابوت ساز»
-امیرحسین حسینی برای بازی در فیلم «داش»
– لعیا میرنصیری برای بازی در فیلم «ناهید»

*بهترین فیلمبرداری:
– امیر پورحکمت برای فیلم «ناهید»
– اصغر لائی برای فیلم «بلین»
– وحید بیوته برای فیلم «جبرئیل»
– سروش علیزاده برای فیلم «اسب سفید بالدار»
– آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»

*بهترین تدوین:
– عماد خدابخش برای فیلم «جبرئیل»
– مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»
– بابک بهرام بیگی برای فیلم «فرزندان خونیار»
– مرضیه خان احمدی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»
– پویان شعله ور برای فیلم «دکل»

*بهترین صدا:
– احسان خزائی و حسین قورچیان برای فیلم «دکل»
– مجید نجاتی و آرش قاسمی برای فیلم «آیدین»
– بهروز شهامت برای فیلم «آتش سرخ»
– محمدحسین مهرجو و سیدمحمد کشفی برای فیلم «خوناب»
– ایمان باقری و سید محمود موسوی نژاد برای فیلم «کانگورو»

*بهترین فیلمنامه:
– مصطفی داوطلب برای فیلم «سایکو»
– صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»
– مجتبی پورعبدالله برای فیلم «منبع»
– ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»
– مریم اسمی خانی و وحید حسن زاده برای فیلم «وضعیت اورژانسی»

*بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی:
– هژیر اسعدی برای فیلم «خولانه وه»
– سارا نامجو برای فیلم «ستارگان زیر باران»
– مونا عبدالله شاهی برای فیلم «آتش سرخ»
– شیوا صادق اسدی برای فیلم «خرچنگ»
– مهسا سامانی برای فیلم «هَبوب»

*بهترین کارگردانی فیلم مستند:
– آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «فرزندان خونیار»
– جمشید فرجوند فردا برای فیلم «کاک ئیرج»
– مهدی ایمانی شهمیری برای فیلم «پریزاد»

*بهترین کارگردانی فیلم تجربی:
– امید ادیب پرور برای فیلم «زنجیر»
– محبوبه کلایی برای فیلم «سراب»
-کمال کچوئیان برای فیلم «آداپت»
– فرهاد نجفی فرد برای فیلم «انباشتگی»
– فرزین نوبرانی برای فیلم «ققنوس»

*بهترین کارگردانی فیلم داستانی:
– ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»
– مهیار ماندگار برای فیلم «اسب سفید بالدار»
– سامان تفرشی برای فیلم «دشنه»
– صمد علیزاده برای فیلم «ناهید»
– بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»

* بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران:
– رضا نصرتی حبیبی برای فیلم «ناهید»
– بابک مصطفوی برای فیلم «دکل»
– ملیکا غلامی و ایمان صالحی برای فیلم «ترس خود را جابجا می کند»
– حمیدرضا زبیر برای فیلم «اسب سفید بالدار»
گفتنی است برگزیدگان سایر بخش‌های آیین نامه که نامزدی برای آن ها اعلام نشده است، در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی خواهند شد.
سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا ۶ بهمن‌ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

| منبع خبر : روابط عمومی جشنواره
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای اعلام نامزدهای مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بسته هستند

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت سینما جریان در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.