سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ ساعت تعداد کل نوشته ها : 5196 تعداد نوشته های امروز : 0×
انیمیشن «روح» پربازدیدترین فیلم تعطیلات کریسمس
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
شناسه : 21014
0
ادامه موفقیت های پیکسار سینما جریان | انیمیشن «روح ـ Soul» پیکسار که روز کریسمس از دیزنی+ پخش شد، در آخرین هفته‌ی سال ۲۰۲۰ رکوردشکنی کرد و در فهرستی پربیننده‌ترین عناوین سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های استریمینگ آمرریکا در رتبه‌ی اول قرار گرفت.
منبع : دنیای تصویر
پ
پ

ددلاین گزارش داد که برطبق آمار سایت نیلسون در بازه زمانی ۲۱ دسامبر تا ۲۷ دسامبر انیمیشن «روح» توانسته ۱٫۶۶۹ میلیارد دقیقه بیننده داشته باشد.
این آمار بر آمار بیننده سریال «اداره» با ۱٫۴۳۵ میلیارد دقیقه بیننده پیشی گرفته است.البته مجموعه پربیننده «اداره» در سال گذشته بیشترین آمار بازدید را در دیزنی پلاس داشت و پس از شبکه دیزنی پلاس ادامه نمایش آن به شبکه «پیکاک» منتقل شد.
بدین ترتیب سریال «اداره» در این فهرست مقام دوم را دارد.
دیگر محصول پربیننده شبکه دیزنی پلاس سریال «مندولرین» با یک میلیارد دقیقه بیننده رتبه پنجم فهرست پربیننده ها را در این بازه زمانی دارد. شبکه نت‌فلیکس با تولیداتش سریال تاریخی «بریجرتون»(Bridgerton) با (۱٫۲ میلیارد دقیقه بیننده) «آسمان نیمه شب» ساخته جرج کلونی(۱٫۱ میلیارد بیننده) و رتبه های سوم و چهارم را در این فهرست دارند.
هنوز میزان بینندگان «زن شگفت انگیز۱۹۸۴» محصول برادران وارنر که از شبکه اچ بی او مکس پخش شد، روشن نیست.هنوز کمپانی آماری را اعلام نکرده است. این فیلم که از روز کریسمس انتشارش آغاز شده، آنقدر مخاطب داشت که خیلی سریع برادران وارنر تولید قسمت سوم را اعلام کردند.
استقبال از روح یک موفقیت برای کمپانی دیزنی محسوب می شود که با فیلم‌ها و انیمیشن های خانوادگی کماکان می تواند در شبکه های آنلاین نیز موفق عمل کند و پربیننده باشد.

ثبت دیدگاه در سینما جریان

دیدگاهها بسته است.