سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ ساعت تعداد کل نوشته ها : 5235 تعداد نوشته های امروز : 0×
درباره آقازاده ها نمی توانم سکوت کنم
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
شناسه : 20270
0
امیر آقایی در «بوی خون» مطرح کرد: سینما جریان | امیر آقایی بازیگر سریال «آقازاده» درباره تعریف خود از آقازاده ها گفت: یک سری هستند که مال مردم را می خورند. من نمی توانم راجع به آقازاده ها سکوت کنم.
منبع : روابط عمومی سریال
پ
پ

او درباره شخصیت نیما هم گفت: اعتقادی به اینکه نیما آدم باهوشی است ندارم. مسیری را یاد گرفته است و همان را پیش می رود. سفره انقلاب پهن است و او مثل همه آنها می گوید من باید حقم را بردارم. دولت باید بگوید عمو جان این سهم شما نیست. اما چون خودشان هم برمی دارند اینها هم می توانند بردارند.
وی در ادامه درباره اینکه سریال خط قرمزی داشته است، توضیح داد: خط قرمز برای هر کسی نسبی است و نمی شود قطعی راجع به آن چیزی گفت. البته ما در سریال از خودمان حرف نمی زنیم. از آقازاده ها حرف می زنیم. ما خط قرمز داریم اما آقازاده ها ندارند. آنها شرافت ندارند.
بازیگر نقش نیما در «آقازاده» درباره تاثیر ممیزی بر روند ساخت این سریال گفت: ما هنوز چیزی نگفتیم. فقط به مسائل جز اقتصادی پرداختیم.
آقایی تاکید کرد: نیما به راحتی به آدم های اطرافش اعتماد نمی کند، او خودش آنها را ساخته است و آدم هایش هستند. همه زندگی نیما به لحاظ قانونی دست بهرامی است. خودش او را بزرگ کرد و شاید فکر نمی کرد نزدیکترین فرد به او این کار را انجام بدهد. همان موقع زمان فیلمبرداری گفتم راضیه کسی نبوده است که نیما بخواهد عاشق او بشود. به درست یا غلط اینقدر پیرامون نیما دیده ایم. راضیه هم مثل بقیه مهره ای بود که مدتی از او استفاده کرد.
این بازیگر درباره اینکه آیا لطمه ای از آقازاده ها خورده، پاسخ داد: خوشبختانه اینقدر از این آدم ها دورم که اصلا نه علاقه های آنها را می دانم نه چیزی درباره زندگی شان. من کلیتی را می شناسم و بابت این کلیت بعضا خشم هم داشته ام. بیش از این راجع به اینها نمی دانم. اصلا نمی خواهم برایش وقتم بگذارم.
وی با بیان این پرسش که در دو هفته عید در دوران کرونا ۴ میلیارد دلار در این مملکت گم شده است، این پول کجاست؟ اظهار کرد: من بازیگرم و این نقش را پذیرفتم. دنبال چرایی عجیب و غریبی برایش نباشید.
این بازیگر در پایان درباره تجربه همکاری با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی گفت: دو آدم کاربلد و متخصص هستند.
مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر یکشنبه ها در فیلیمو و نماوا منتشر می شود. این مستند پرونده های سیاسی سریال آقازاده را در گفت و گو با کارشناسان تحلیل می کند. در این مستند چهره های سیاسی هم نظرشان را درباره مفهوم آقازادگی بیان می کنند.

ثبت دیدگاه در سینما جریان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت سینما جریان در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.