سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ ساعت تعداد کل نوشته ها : 5196 تعداد نوشته های امروز : 0×
طراحی پروتوتایپ اولین نرم افزار ایرانی مدیریت تولید پروژه های سینمایی و دعوت به سرمایه گذاری
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
شناسه : 22488
0
سینما جریان | معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی اعلام کرد: طی 8 ماه گذشته، اقدام به تولید پرتوتایپ اولین نرم افزار بومی مدیریت تولید پروژه های سینمایی کرده ایم که برای همه فیلمسازان کاربرد دارد.
منبع : روابط عمومی سازمان سینمایی
پ
پ

محمد رحمتی با بیان اینکه این نرم افزار بر اساس الزامات و شرایط تولید آثار سینمایی، تلویزیونی و سمعی بصری در داخل کشور طراحی شده است گفت: این پرتوتایپ از ابزارهای هوش مصنوعی برای مدیریت و برنامه ریزی بهینه پروژه ها بهره می برد. که پس از تولید و بهره برداری از این نرم افزار، کلیه فرایندهای مدیریت تولید و برنامه ریزی سینمای ایران مکانیزه خواهد شد و زمان و هزینه های تولید پروژه های سینمایی، تا ۳۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد.
وی با اشاره به استقبال صنوف مربوطه (دستیار کارگردان، برنامه‌ریز) و خانه سینما، از تولید این پرتوتایپ و اظهار امیدواری آنان برای تولید نسخه عملیاتی نرم افزار اظهار کرد: به منظور خوداتکایی و ایجاد یک فضای رقابتی، هدف معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی این است که سرمایه گذاری تولید این نرم افزار توسط بخش خصوصی صورت پذیرد تا تغییر مدیران مانع پیشرفت آن نشود.
معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی در پایان خاطر نشان کرد: با انتشار عمومی گزارش پژوهشی آن، به دنبال دعوت از سرمایه گذاری برای تولید اولین نسخه این نرم افزار هستیم.

ثبت دیدگاه در سینما جریان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت سینما جریان در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.