«آب شدن» آماده نمایش و پخش شد

سینما جریان | فیلم کوتاه «آب شدن» به کارگردانی علی زندیه و با سرمایه گذاری فاطمه محمدی سیجانی آماده نمایش و پخش جهانی شد.

فیلم کوتاه «آب شدن» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی زندیه آماده نمایش و پخش در جشنواره‌های داخلی و بین المللی شد. این فیلم کوتاه که با سرمایه گذاری فاطمه محمدی سیجانی ساخته شده است، برای سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ثبت نام کرده است.

در خلاصه اثر این فیلم کوتاه که در تهران و در چهار شبانه روز فیلمبرداری شده است، آمده است: «علی که مادرش نیاز شدیدی به دارویی دارد، در بحبوحه‌ کمبود دارو از تمام دوستانش کمک می‌گیرد تا او را در پیدا کردن آن یاری کنند. این پیدا کردن دارو با تمام مشقت‌هایی که دارد انجام می‌شود اما واقعیت هر کدام از دوستانش در این روند هویدا می‌شود..»

کیوان ساکت اف، نگار نیکخواه آزاد، هادی شیخ الاسلامی، ستایش رجایی نیا و مهدی حسینی نیا در «آب شدن» ایفای نقش داشته‌اند.

فهرست عوامل این فیلم کوتاه عبارت است از: نویسنده: مهدی زندیه و محسن رحمانی، کارگردان: علی زندیه، مدیر فیلمبرداری: امیرمهدی نژاد نیک، صدابردار: مهرداد مقیسه، طراح صحنه و لباس: مونا قاسم شعا و مونا رمضان، طراح گریم: نیلوفر مرسل وند، تدوین: علی زندیه، صداگذار: کیان حجازی، اصلاح رنگ: علی پور عبادی، موسیقی: عماد فلاحی، مدیر تولید: حسین افتتاحی و نوید نجفی، مجری طرح: موسسه راویان اندیشه متین و گروه هنری دارت، عکاس: لاله عباسی و آرمین مقدم، سرمایه گذار:  فاطمه محمدی سیجانی، تهیه کننده:  علی زندیه.

@Aseman_Mag

ما را دنبال کنید